Në radhë

Policia rrugore Tirane
syrinet
8 Shikime

Permbytje apokaliptike ne Tirane

189 Shikime
syrinet
1
Postuar me 23 Sep 2019 / Në kategorinë News & Politics

Pak minuta shi dhe Tirana eshte permbytur e gjitha

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

Policia rrugore Tirane
syrinet
8 Shikime