Petrit Vasili: Rama genjente dhe thoshte nuk kemi 15 kushte

213 Shikime
syrinet
1
Postuar me 19 Jun 2020 / Në kategorinë News & Politics

Petrit Vasili: Rama genjente dhe thoshte nuk kemi 15 kushte

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas