Në radhë


‘Pistoletë, municion luftarak dhe drogë në banesë’/ Arrestohet në flagrancë 36 vjeçari në Fier

120 Shikime
syrinet
1
Postuar me 10 Sep 2022 / Në kategorinë News & Politics

‘Pistoletë, municion luftarak dhe drogë në banesë’/ Arrestohet në flagrancë 36 vjeçari në Fier

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë