Në radhë

Hajdutet e orave ne Durres
syrinet
3 Shikime

Po rrihte bashkëshorten, arrestohet burri në Durrës/ I gjendet 1 kallashnikov, thikë dhe municion

26 Shikime
syrinet
1
Postuar me 16 Apr 2022 / Në kategorinë News & Politics

VIDEO/ Po rrihte bashkëshorten, arrestohet burri në Durrës/ I gjendet 1 kallashnikov, thikë dhe municion

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

Hajdutet e orave ne Durres
syrinet
3 Shikime