Në radhë


‘Po zgjedhin kush do vdesë’/ Covid-19 dhe ‘varianti i ri’ fut në kaos spitalet britanike

315 Shikime
syrinet
1
Postuar me 07 Jan 2021 / Në kategorinë News & Politics

‘Po zgjedhin kush do vdesë’/ Covid-19 dhe ‘varianti i ri’ fut në kaos spitalet britanike
Për shkak të koronavirusit dhe variantit të ri, situata është kaotike në spitalet britanike.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë