Në radhë

Shkoder, tritol polici
syrinet
6 Shikime

Pogradec, polici u nxjerr pistoletën, emigrantët shpërthejnë derën e furgonit dhe ja mbathin

88 Shikime
syrinet
1
Postuar me 07 Sep 2021 / Në kategorinë News & Politics

E pazakontë në Pogradec, polici u nxjerr pistoletën, emigrantët shpërthejnë derën e furgonit dhe ja mbathin

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

Shkoder, tritol polici
syrinet
6 Shikime