Policë të shumtë me kapuç dhe maska të armatosur rrethojnë arkivolin e protestuesve në Durrës

263 Shikime
syrinet
1
Postuar me 15 Dec 2020 / Në kategorinë News & Politics

Një ngjarje sa groteske aq edhe për të ardhur keq për nivelin ku ka mbërritur policia e Shtetit është ajo që po ndodh në këto momente në Durrës. Forca të shumta policie dhe të Ndërhyrjes së Shpejtë kanë rrethuar në këtë momente një arkivol të veshur me flamurin Kuqezi i cili u përdor nga protestuesit në Durrës, për të simbolizuar vrasjen e Klodian Rashës nga policia.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas