Në radhë

Tornadoja godet Gjermaninë
syrinet
3 Shikime

Polici i hipën me dhunë në kamion dhe e godet me grushta shoferin

92 Shikime
syrinet
1
Postuar me 27 Jun 2021 / Në kategorinë News & Politics

Polici i hipën me dhunë në kamion dhe e godet me grushta shoferin

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

Tornadoja godet Gjermaninë
syrinet
3 Shikime