Në radhë


Policia dhe FNSH aksion në të gjithë vendin, janë shoqëruar 134 persona

109 Shikime
syrinet
1
Postuar me 08 Feb 2020 / Në kategorinë News & Politics

Operacioni

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë