Në radhë

Vlore policia
syrinet
3 Shikime

Policia e Fierit bën kërdinë, arreston 2 persona dhe gjobit 2211 drejtues mjetesh në një javë

120 Shikime
syrinet
1
Postuar me 08 Aug 2022 / Në kategorinë News & Politics

VIDEO/ Policia e Fierit bën kërdinë, arreston 2 persona dhe gjobit 2211 drejtues mjetesh në një javë

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

Vlore policia
syrinet
3 Shikime