Policia kontrolle edhe në Vlorë, në shënjestër personat në kërkim dhe lëndët narkotike

245 Shikime
syrinet
1
Postuar me 24 Sep 2022 / Në kategorinë News & Politics

VIDEO/ Policia kontrolle edhe në Vlorë, në shënjestër personat në kërkim dhe lëndët narkotike

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas