Në radhë


Policia në ‘gjueti’ të vajzave dhe djemve të rinj, ja sa persona u gjobitën 24 orët e fundit

206 Shikime
syrinet
1
Postuar me 05 Nov 2020 / Në kategorinë News & Politics

Policia e Shtetit ka gjobitur në 24 orët e fundit 619 qytetarë në gjithë vendin, që lëviznin pa maskat mbrojtëse.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë