Policia ndalon dy protestues, i shoqëron në komisariat

119 Shikime
syrinet
1
Postuar me 20 May 2020 / Në kategorinë News & Politics

Policia vazhdon të terrorizojë protestuesit duke i ndaluar dhe kërcënuar ata në rrugë.
Sipas informacioneve të fundit dy protestues janë ndaluar nga policia.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas