Policia ndalon protestuesit e Astirit t'i bashkohen Bregut të Lumit

1057 Shikime
syrinet
1
Postuar me 08 Apr 2019 / Në kategorinë News & Politics

Tri palë forca policie i kanë dalë përpara protestuesve të Astirit për të mos lejuar që ata t’i bashkohen banorëve të Bregut të Lumit, që po përleshen me Policinë për të ndalur shembjen e shtëpive të tyre.
Banorët e Bregut të Lumit janë vendosur përpara fadromave, kryesisht gra dhe fëmijë, kurse të tjerë kanë hipur mbi çatitë e shtëpive duke pritur që policët të largohen.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas