Në radhë


Policia parandalon përplasjen mes tifozëve të Tiranës dhe Paratizanit

64 Shikime
syrinet
1
Postuar me 29 Feb 2020 / Në kategorinë Sports

Policia parandalon përplasjen mes tifozëve të Tiranës dhe Paratizanit

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë