Policia tenton të shpërndajë me forcë protestën e banorëve të Laprakës dhe '5 majit'

101 Shikime
syrinet
1
Postuar me 31 Jan 2022 / Në kategorinë News & Politics

Policia tenton të shpërndajë me forcë protestën e banorëve të Laprakës dhe '5 majit'

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas