Porsche Taycan 4S është makina elektrike më e mirë në botë

169 Shikime
syrinet
1
Postuar me 09 Jan 2020 / Në kategorinë Film & Animation

Nëse jeni duke kërkuar një makinë elektrike me pamjen më të bukur në botë, kërkimi juaj rezulton me sukses.

Sepse ky, miqtë e mi, është Porsche Taycan 4S.

Është absolutisht një rast i mirë dhe që duhet shfrytëzuar dhe përvetësuar.

Kjo sepse është 55,000 £ më i lirë se Turbo S. . . duke na ofruar pak a shumë të njëjtën magji.

4S është aq e shpejtë sa ju mund të ndjeni maksimalisht shpejtësinë sikur të ishte një 911.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas