Powerbeats Pro, kufjet pa fije që konkurrojnë Apple

706 Shikime
syrinet
1
Postuar me 04 Apr 2019 / Në kategorinë Film & Animation

Konkurenti i parë i vërtetë i Apple për AirPods më në fund ka arritur: quhet, Beats Powerbeats Pro.

Apple ka në pronësi ‘Beats’ që nga viti 2014, sigurisht, që shpjegon shumë nga magjia që fshihet pas kufjeve pa tela.

Pra cilat janë Powerbeats Pro?

Një evolucion serioz i versionit pa tela, por me një kabëll të kufjeve të Powerbeats. Beats përshkruan Powerbeats Pro si 'totalisht pa tela', duke zëvendësuar harduerin e mbushur me bateri me një microUSB me një version krejtësisht LAN.

Powerbeats Pro mban gjithashtu lidhjen dhe inteligjencën e AirPods të ri të Apple, në sajë të brendit H1 të dizajnuar nga Apple, duke krijuar lidhje të besueshme me valë dhe madje edhe kontrollin me zë "Hey Siri".

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas