Në radhë

Formula 1 Makina merr flake
syrinet
98 Shikime

Prag tragjedie në Burrel, masivi i dherave merr përpara kamionin

179 Shikime
syrinet
1
Postuar me 11 Jan 2021 / Në kategorinë News & Politics

Një drejtues kamioni ka shpëtuar paq ditën e sotme, ku ndërsa kalonte në aksin Burrel-Tiranë, është ndeshur me rrëshkitjen e një masivi balte që e ka marrë mjetin përpara. Për fat të mirë kamioni nuk është batuar plotësisht dhe në ndihmë të tij kanë shkuar mjete të emergjencës. Ky incident ka sjellë edhe bllokimin e aksit Burrel-Tiranë.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

Formula 1 Makina merr flake
syrinet
98 Shikime