Prenë pyllin dhe e mbushën me plehra, policia ndalon 2 kamionat në Kavajë, pastaj i liron

62 Shikime
syrinet
1
Postuar me 12 Jul 2021 / Në kategorinë News & Politics

FOTO-VIDEO/ Prenë pyllin dhe e mbushën me plehra, policia ndalon 2 kamionat në Kavajë, pastaj i liron

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas