Në radhë


Presidenca vishet blu, solidarizim me ditën ndërkombëtare të fëmijëve

155 Shikime
syrinet
1
Postuar me 20 Nov 2020 / Në kategorinë News & Politics

Presidenca e Republikës është veshur këtë mbrëmje me ngjyrën blu në mbështetje të Ditës Ndërkombëtare të të Drejtave të Fëmijëve dhe fushatës globale ‘Ta ngjyrosim botën blu’

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë