Në radhë


‘Pret’ gishtin teksa gatuan kjo nënë tmerron fëmijët e saj

637 Shikime
syrinet
1
Postuar me 28 Aug 2019 / Në kategorinë Film & Animation

Një nënë shumë shakaxheshë i tmerroi fëmijët e saj teksa ishte duke prerë karrota pasi i bëri ata të besojnë se kishte prerë gishtin.

Felicity Kane regjistroi mashtrimin e hollësishëm në telefonin e saj, si pjesë e një serie mashtrimesh plot humor që ajo bën vazhdimisht, të quajtura 'hakmarrje ndaj fëmijëve të mi'.

Kane shihet në fillimin e videos duke bërë një 'gisht' të copëtuar me një karotë dhe më pas duke e lyer dërrasën, karrotën dhe dorën e saj me gjak të rremë.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë