Në radhë

takimi
syrinet
39 Shikime

Prifti kërcen flamenco gjatë një takimi me njerëzit në kishë

314 Shikime
syrinet
1
Postuar me 07 Jan 2020 / Në kategorinë Film & Animation

Ky është momenti i bukur kur një prift i moshuar tregon lëvizjet e tij në një kërcim flamenco gjatë njerëzve përpara një kongregacioni në Spanjë.

At, Jose Palmas u filmua duke vallëzuar në Kishën Nuestra Senora de los Angeles në qytetin e Malaga, Andaluzi.

Në klip, Jose mund të shihet duke kënduar dhe duke kërcyer në një kongregacion pasi luhej muzikë tipike në sfond me harpë dhe vegla të tjera tradicionale.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

takimi
syrinet
39 Shikime