Në radhë


Prindërit më të pasur në botë tregojnë pushimet luks me fëmijët

362 Shikime
syrinet
1
Postuar me 30 Jul 2019 / Në kategorinë Film & Animation

Ndërsa për shumë prej nesh pushimet e verës janë rezultat i buxhetimit të kujdesshëm dhe kompromisit nuk është kështu për të gjithë.

Disa nga familjet më të pasura në botë nga e gjithë bota janë bërë pjesë e një faqeje në Instagram për të treguar se si i hedhin pa problem për pushime lekët e tyre.

Nga shampanjat e shtrenjta dhe peshqirë e rroba banjo dizajnuar nga stilistët e famshëm, ndërsa uleshin në fluturimet e klasit të parë, deri te varkat e shpejta të ndaluara përgjatë vijave të bukura të bregdetit janë të gjitha foto që ngjallin lakmi për të gjithë admiruesit e luksit.

Mjafton të shfletosh fotot dhe të shikosh videon për të kuptuar se për çfarë po flasim:

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë