Në radhë


Prindërit vënë në lojë fëmijët për Halloween, shikoni reagimet e tyre

555 Shikime
syrinet
1
Postuar me 06 Nov 2019 / Në kategorinë Film & Animation

Halloëeen nuk do të ishte njësoj pa shakatë vjetore të Jimmy Kimmel duke inkurajuar prindërit të bindin fëmijët e tyre që hëngrën ëmbëlsirat e tyre të Halloween.

Të hënën, moderatori 51-vjeça, Jimmy Kimmel Live zbuloi montazhin e tij të nëntë të fëmijëve të mërzitur që reagonin ndaj prindërve të tyre që i gënjenin se hëngrën secilën nga karamelet e tyre të mbledhura me vështirësi nga Halloween.

Videoja u hap me tre fëmijë të vegjël të ulur pranë njëri-tjetrit në tryezën e tyre të kuzhinës.

Në klip, një prind dëgjohet duke informuar vëllezërit dhe motrat që hëngri të gjitha karamelet e tyre të Halloëeen, dhe menjëherë një vajzë shpërthen në lot me zë të lartë ndërsa dy të tjerë mbeten të tronditur.

Ajo vazhdon të qajë me zë të lartë para se prindërit të zbulojnë se ishte e gjitha një shaka, gjë që e bën atë të bërtas edhe më keq ndërsa filmohet në kamera.
E kështu videoja vazhdon me shakanë edhe të prindërve të tjerë që bëjnë ndaj fëmijëve në bashkëpunim me moderatorin, Jimmy Kimmel.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë