Në radhë


Pronarët e mjeteve të ujit të Sarandës dhe Ksamilit sërish në proteste

110 Shikime
syrinet
1
Postuar me 11 Aug 2022 / Në kategorinë News & Politics

‘Nuk jemi në luftë’/ Pronarët e mjeteve të ujit të Sarandës dhe Ksamilit sërish në protestë: Nesër dalim në det...

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë