Në radhë


Protestë në Prishtinë, kërkohet drejtësi dhe mbrojtje për vajzat dhe gratë

75 Shikime
syrinet
1
Postuar me 31 Aug 2022 / Në kategorinë News & Politics

Protestë në Prishtinë, kërkohet drejtësi dhe mbrojtje për vajzat dhe gratë

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë