Protestë për çmimin e naftës në Prrenjas

49 Shikime
syrinet
1
Postuar me 10 Mar 2022 / Në kategorinë Film & Animation

Protestë për çmimin e naftës në Prrenjas, qytetarët fikin makinat dhe bllokojnë rrugën, 15 të shoqëruar

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas