Në radhë


Protesta e studenteve te Zogu i Zi.mp4

140 Shikime
syrinet
1
Postuar me 11 Dec 2018 / Në kategorinë News & Politics

Pa përfundimit të ultimatumit të studentëve për kryeministrin Edi Rama, prej këtij të fundit nuk ka ende asnjë përgjigje për kërkesat e tyre. Për pasojë, një pjesë e studentëve janë zhvendosur drejt rrethrrotullimit të Zogut të Zi, ndërsa pjesa tjetër vazhdon të qëndrojë përballë Ministrisë së Arsimit dhe një pjesë tjetër para kryeministrisë.
Bllokimi i Zogut të Zi, një pikë nevralgjike e Tiranës, ka sjell kaos me trafikun. Studentët thërrasin “gjithë qyteti është me ne”.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë