Pse kjo video e një babai që kërcen me dadon u bë menjëherë virale?!

138 Shikime
syrinet
1
Postuar me 15 Aug 2021 / Në kategorinë Entertainment

Një video që tregon dadon dhe babain e fëmijë teksa kërcejnë skenën e fundit të filmit ‘Dirty Dancing’ është bërë virale në rrjete sociale. Ajo që bëri që kjo video të marrë me mijëra komente ishte kontakti i tyre i cili tregonte intimitet dhe një lidhje shumë të ngushtë të tyre.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas