Në radhë


Publikohen video të tjera tronditësë nga ngjarja në Rusi

24 Shikime
syrinet
1
Postuar me 20 Sep 2021 / Në kategorinë People & Blogs

Opinioni publik rus është i tronditur sot nga sulmi i armatosur ndaj një universiteti, në të cilin u vranë gjithsej tetë persona dhe më shumë se 15 u plagosën.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë