Në radhë


Publikohen video të tjera tronditësë nga ngjarja në Rusi

31 Shikime
syrinet
1
Postuar me 20 Sep 2021 / Në kategorinë People & Blogs

Mediat kanë publikuar së fundmi dy momente tronditëse momenti kur Timur Bekmansurov filloi të qëllojë ndaj studentëve dhe momentin kur ai neutralizohet nga policia.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë