Publikohet një video e re tronditëse nga momenti kur Amir Khan grabitet në Londër

149 Shikime
syrinet
1
Postuar me 22 Apr 2022 / Në kategorinë Sports

Ditën e sotme është publikuar një vidoe e re nga momenti kur boksieri Amir Khan dhe bashkëshortja e tij Faryal Makhdoom u grabitën në lindje të Londrës. Khan i cili tani ndodhet në Dubai me bashkëshorten e tij, dorëzoi orën tek hajdutët të cilët e kërcënuan me armë dhe u larguan me shpejtësi. Në një intervistë për programin “Good morning Britain’ në ITV Khan u shpreh:
'E dini edhe pasi grabitja ndodhi, unë qëndrova në Londër dhe dy ditë të tjera dhe isha shumë i frikësuar. Mendoja: Edhe pse nuk kam orë me vete, Zoti na ruajtë. Dhe sinqerisht ndihesha shumë i pasigurtë kur ecja në rrugët e Londrës sepse është shumë e rrezikshme.'

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas