Puppy Does Handstands Every Time He Eats.mp4

267 Shikime
syrinet
1
Postuar me 27 Jun 2019 / Në kategorinë Film & Animation

Ky qenush i qeshur është filmuar në aparat fotografik teksa është duke konsumuar çdo vakt ushqimor përfundon duke ngritur këmbët e pasme në ajër sepse koka e tij është shumë e madhe dhe peshon më tepër se trupi i tij.

Fiona Harrison dhe burri i saj Craig, nga Glasgoë, Skoci, vunë re zakonin e çuditshëm të Pablo kur ai ishte i detyruar të hante nga një pjatë, sepse ai ishte shumë i vogël për një tas qeni.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas