Në radhë


Qeni filmon dasmën e pronarëve

388 Shikime
syrinet
1
Postuar me 30 May 2019 / Në kategorinë Film & Animation

Ndërsa shumica prej nesh këto ditë po kërkojnë profesionistë për të filmuar martesën tonë në një mënyrë të lezetshme dhe të pastër, Addie dhe Marshall Burnette vendosën të 'punësojnë' qenin e tyre për këtë gjë!

Ata vendosën një aparat fotografik GoPro në kokën e kafshës dhe e lanë atë të vepronte lirshëm gjatë ceremonisë që u mbajt në një mal në Roan, Tennessee.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë