Në radhë


Qeni me zor pret të dalë, shikon borën dhe tërhiqet brenda

343 Shikime
syrinet
1
Postuar me 14 Nov 2019 / Në kategorinë Film & Animation

Një qen i adhurueshëm u kap në aparat fotografik duke kërkuar të dilte jashtë para se të kuptonte se në një ditë të ftohtë me borë ishte shumë më mirë të qëndronte në shtëpi.

Pamjet u regjistruan nga pronari i tij në shtëpinë e tyre në Otava, Kanada.

Në video, qeni i vogël me ngjyrë kafe, një Chihuahua e quajtur Billy, është duke qëndruar në dysheme dhe tund bishtin ndërsa shikon me ngazëllim drejt aparatit fotografik.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë