Në radhë


Qeni merr në shpinë majmunin e braktisur dhe e çon në polici

421 Shikime
syrinet
1
Postuar me 25 Oct 2019 / Në kategorinë Film & Animation

Ky është momenti që të ngroh zemrën kur një qen mbart në shpinë një majmun foshnjë të braktisur dhe e fut atë në një stacion policie.

Pamjet tregojnë majmunin e vogël duke u ngjitur në shpinën e qenit ndërsa dyshja janë vërejtur në Stacionin Policor Rehli në Madhya Pradesh, Indi.

Qeni është parë duke tundur bishtin i kënaqur në momentin kur majmuni foshnjë hipi në kurrizin e tij.

Për habi të shikuesve, qeni i zgjuar e merr dhe e dërgon atë në stacionin policor ku oficerët shihen më pas duke ushqyer vogëlushin me banane, madje e ndihmojnë atë të hajë frutën, pasi duket se po e shijon trajtimin e ëmbël.

Majmuni ishte ndarë nga nëna e tij dhe ishte kapur nga disa burra dhe për këtë arsye kishte edhe një litra në qafë.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë