"Na çave b*thën, të shk*rdhefsha nonën", Aleksander Gjoka degjeneron fjalorin

24 Shikime
syrinet
1
Postuar me 22 Nov 2019 / Në kategorinë Entertainment

Mbrëmjen e kaluar në një darkë me shoqërinë dhe njerëz të afërt, teksa po festonte ditëlindjen miku i tij Endri Prifti, këngëtari ka shfrenuar gojën.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas