Qytetarë të gjakosur dhe terroristë që hapin zjarr, ja çfarë po ndodh në rrugët e Vienës

218 Shikime
syrinet
1
Postuar me 02 Nov 2020 / Në kategorinë News & Politics

Janë pamje të rënda ato që vijnë nga Viena, kryeqyteti i Austrisë, ku në mbrëmje një grup prej 6 terroristësh të shpërndarë në 6 zona të ndryshme kanë sulmuar duke vrarë qytetarë të pafajshëm.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas