Në radhë

Vlora
syrinet
30 Shikime

Qytetari nga Vlora dhe Koronavirusi

189 Shikime
syrinet
1
Postuar me 24 Feb 2020 / Në kategorinë News & Politics

Përgjigja

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

Vlora
syrinet
30 Shikime