Në radhë

174 viktima në Indonezi
syrinet
22 Shikime

Ra në kanal dhe u mbyt, identifikohet viktima në Lezhë

80 Shikime
syrinet
1
Postuar me 26 Feb 2022 / Në kategorinë News & Politics

Ra në kanal dhe u mbyt, identifikohet viktima në Lezhë

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

174 viktima në Indonezi
syrinet
22 Shikime