Në radhë

Arrestim ne Tirane
syrinet
20 Shikime

Raftet plot me kallashë dhe snjapera, pamje nga depoja e armëve në Tiranë

21 Shikime
syrinet
1
Postuar me 21 Jun 2022 / Në kategorinë News & Politics

Raftet plot me kallashë dhe snjapera, pamje nga depoja e armëve në Tiranë

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

Arrestim ne Tirane
syrinet
20 Shikime