Në radhë

Sulm me raketa
syrinet
38 Shikime

Raketa u kthehet rusëve në ‘bumerang’, shpërthen te trupat e që e lëshuan

187 Shikime
syrinet
1
Postuar me 24 Jun 2022 / Në kategorinë News & Politics

VIDEO/ Raketa u kthehet rusëve në ‘bumerang’, merr kthesë 360 gradë dhe shpërthen te trupat e që e lëshuan

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas