Në radhë

Elbasan para ndeshjes
syrinet
3 Shikime

Rama arreston artistët që protestojnë para kryeministrisë, ja çfarë po ndodh në Bulevard

58 Shikime
syrinet
1
Postuar me 20 Jul 2020 / Në kategorinë News & Politics

Një protestë po zhvillohet në këto momente para kryeministrisë. Me dhjetra artistë dhe aktivistë janë mbledhur në këto moment përpara kryeministrisë për të kundërshtuar aktin e sotëm normative të qeverisë që mbyll lokalet e natës si edhe ndalon muzikën duke filluar nga ora 20.00.
Në këto momente një artist mësohet se është shoqëruar nga policia, ndërkohë që po kryhen edhe ndalime të tjera.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

Elbasan para ndeshjes
syrinet
3 Shikime