Rama dhe Gjiknuri vizitojnë Durrësin, policia blindon qytetin

142 Shikime
syrinet
1
Postuar me 16 Dec 2021 / Në kategorinë News & Politics

Rama dhe Gjiknuri vizitojnë Durrësin, policia blindon qytetin

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas