Në radhë


‘Rama gënjeu për planin e rimëkëmbjes, kriza po bëhet çdo ditë e më e rëndë’

136 Shikime
syrinet
1
Postuar me 30 Sep 2020 / Në kategorinë News & Politics

Edi Rama është kapur në gënjeshtra të njëpasnjëshme. E fundit dhe jo e vetmja është ajo për planin kombëtar të rimëkëmbjes ekonomike, ku ka gënjyer në disa data të ndryshme, dhe që dje u përtyp sërish kur u pyet nga gazetarja Ambrozia Meta.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë