Në radhë


Rama ia dha tenderin e ushqimeve kompanisë së basteve. Ja pyetjet që presin përgjigje prej tij

132 Shikime
syrinet
1
Postuar me 04 Apr 2020 / Në kategorinë News & Politics

Ish-deputeti demokrat, Enkelejd Alibeaj, i ka kërkuar edhe njëherë kryeministrit Rama të japë llogari për tenderin 1.5 milion euro të ushqimeve, përse ky tender ndërkohë që në Shqipëri ka 35 mijë kompani ushqimore, iu dha një kompanie bastesh dhe kompjuterash.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë