Rama imiton Kim Jong- un dhe Vucic, mbrohet me valixhe "çadër" ne Shkodër

1441 Shikime
syrinet
1
Postuar me 26 Apr 2019 / Në kategorinë News & Politics

Frika e Rames ka arritur deri aty sa sot ne Shkoder ka shkuar me nje valixhe cader per tu mbrojtur nga protestuesit

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas