Rama injoroi Kurtin, vesh me vesh buzagaz me kryeministren serbe

140 Shikime
syrinet
1
Postuar me 04 Jul 2021 / Në kategorinë News & Politics

Kryeministri Edi Rama ka qenë i pranishëm në Samitin e Prespës, ku janë të pranishëm edhe Ali Ahmetin, kryeministri maqedonas Zoran Zaev, kryeministri i Kosovës Albin Kurtin dhe kryeministrja e Serbisë Brnabiç.

Rama, siç duket edhe nga pamjet, ka injoruar kreun e Vetëvendosjes Albin Kurtin në mënyrë të vazhdueshme, sikur të mos ishin të dy shqiptarë.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas