Rama ka frikë edhe në Berat. Qyteti në shtetërrethim prej disa orësh

225 Shikime
syrinet
1
Postuar me 16 Apr 2021 / Në kategorinë News & Politics

Ardhja e kryeministrit Edi Rama ditën e sotme në qytetin e Beratit, ku po zhvillon një takim elektoral, ka bllokuar rrugët e qytetit.
Në çdo aks të qytetit janë parë radhë të gjata kilometrike makinash dhe makina të bllokuara në çdo rrugë, në pritje për të qarkulluar.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas